1.6.2018 - 2.6.2018 - Proběhne kurz MBA v ČJ Consumer Behavior

Proběhne kurz MBA v ČJ Consumer Behavior

1.6.2018 2.6.2018

Marketing

Cílem tohoto modulu je poskytnout studentům hlubší znalosti o marketingu, zejména z oblasti marketingového řízení a rozhodování, dále rozvíjet schopnosti analyzovat marketingové prostředí s důrazem na rostoucí význam zákazníka. Vzhledem k novým trendům, měnícím se podmínkám v podnikání. Jak marketingový koncept proniká do jiných oblastí společnosti. Podstatou tohoto modulu je také posílení schopnosti pružné specifikace marketingových principů při řešení konkrétních problémů a aplikací. Tento modul věnuje blíže pozornost chování spotřebitele, neboť jeho význam se v oblasti marketingu a řízení zvyšuje.

Modul se skládá ze dvou kurzů:

• Marketing Management
  • Consumer Behaviour

Výuka Consumer Behaviour (Modul V.) probíhá 1.-2. června 2018 v místnosti RB 438 (4.patro v Rajské budově) na Vysoké škole ekonomická v Praze, nám. W. Churchilla 4, Praha 3.