Organizační struktura

Ivan-Novy prof. Ing. Ivan Nový, CSc.
Akademický ředitel
Místnost RB439
Tel.: 224 098 439
Email: novy@vse.cz
Jitka-Srpova doc. Ing. Jitka Srpová, CSc.
Výkonná ředitelka
Místnost RB450
Tel.: 224 094 450
Email: srpova@vse.cz
Michaela-Sochorova Michaela Sochorová
MBA studium – Koordinátor programu MBA v ČJ
Místnost RB436A
Tel.: 224 098 542
Email: michaela.sochorova@vse.cz
Marketa-Dianova Mgr. Markéta Dianová, Ph.D., MBA
International executive MBA coordinator
Místnost RB436A
Tel.: 224 098 466, 605 139 317
Email: marketa.dianova@vse.cz
Dusan-Kucera

 

Mgr. Dušan Kučera, Ph.D., MBA
Tutor kvalifikačních prací
Místnost RB436A
Tel.: 224 098 461
Email: dusan.kucera@vse.cz
Tobias-Cramer Dipl. – Hdl. Tobias Cramer, PhD.
Auditor MBA programu
Místnost NB392
Tel.: 224 098 288
Email: tobias.cramer@vse.cz