Termíny

1.6.2018 - 2.6.2018 - Proběhne kurz MBA v ČJ Consumer Behavior

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Úspěchy a partnerství

Mezinárodní ocenění:

Program MBA Fakulty podnikohospodářské obhájil třetí místo v žebříčku Eduniversal. MBA program FPH VŠE byl opět oceněn jako třetí nejlepší program ve východní Evropě v rámci prestižního žebříčku Eduniversal Best Masters & MBA’s Ranking. Hlavními kritérii hodnocení jsou reputace programu, možnost kariérního rozvoje a výše platu v prvním zaměstnání po ukončení studia. První místo získala Corvinus University of Budapest, druhé pak University of Warsaw. Ocenění tak potvrzuje postavení MBA na VŠE v mezinárodním srovnání.

Program MBA na ISBM se umístil na třetím místě nejlepších programů MBA ve východní Evropě v rámci hodnocení Eduniversal i pro roky 2014-2015, více informací naleznete zde, a na pátém místě pro roky 2012-2013, více informací zde a tisková zpráva zde. Více informací o hodnocení Eduniversal najdete zde.

Více informací o studiu MBA, podmínkách pro přijetí a podání přihlášky naleznete zde.

Akreditace:

  • Prestižní akreditace EQUIS

Fakulta podnikohospodářská získala jako jediná v České republice prestižní mezinárodní akreditaci EQUIS. Tuto akreditaci získávají jen fakulty se špičkovou výukou, vynikajícími akademickými pracovníky, kvalitní vědeckou činností a silným propojením s praxí. Fakulta se tak řadí po bok univerzit, jako jsou HEC Paris, London Business School, Rotterdam School of Management nebo University of St. Gallen. V regionu střední a východní Evropy se stala teprve čtvrtou fakultou, která akreditaci získala. Akreditační komise European Foundation for Management Development (EFMD) udělila FPH akreditaci EQUIS, kterou získávají pouze nejlepší manažersky orientované fakulty. Na celém světě má akreditaci EQUIS jen 168 fakult z celkového počtu asi 15 tisíc byznys fakult.

  • V roce 2013/2014 proběhl úspěšně proces reakreditace programu MBA u evropské akreditační komise FIBAA.

ISBM získalo tzv. "pečeť kvality" (Qualitätssiegel) do roku 2020, více viz tisková zpráva zde.

Program MBA je akreditován prestižní mezinárodní akreditací FIBAA (Foundation for International Business Administration Accreditation). Akreditace FIBAA potvrzuje vysokou kvalitu studia a staví tak ISBM na úroveň ostatních MBA programů v Evropě. I díky tomu je námi poskytované vzdělání v Evropě plně uznatelné.

FIBAA (Foundation for International Business Administration Accreditation) je evropský mezinárodní akreditační subjekt se sídlem v Bonnu.

FIBAA zaručuje, že všechny školy, které akredituje, splňují přísné standardy kvality a postupy v souladu s mezinárodními požadavky, o nichž bylo rozhodnuto, zejména s tzv. Boloňským procesem.

  • Členství v České asociaci MBA škol (CAMBAS)

Hlavním posláním Asociace je v souladu s jejími stanovami "zajišťovat, udržovat a dále rozvíjet vysokou úroveň studia MBA v České republice" včetně akreditací studia MBA v České republice.

Založení Asociace bylo akceptováno Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR (MŠMT) a bylo uznáno European Foundation of Management Development (EFMD) se sídlem v Bruselu, jako oficiální akreditační orgán v České republice.

Mezinárodní spolupráce

  • ISBM uzavřelo dohodu o společné výuce v programu MBA s Univerzitou ZHAW v Curychu (Winterthur).

S Univerzitou ZHAW v Curychu (Winterthur) realizujeme jednak společné projekty, dále probíhá výuka a studentům jsou nabízena místa na School of Management a Law.

Studenti si mohou vybrat dvoudenní seminář v rámci tamnějšího Executive MBA programu. Tutéž možnost mají studenti švýcarské školy na ISBM.

 

  • ISBM uzavřelo dohodu o společné výuce v programu MBA s Univerzitou Liechtenstein.

hochschule_logo

  • Od samého začátku ISBM využívá zahraniční lektory, kteří přednášejí posluchačům mezinárodního programu MBA v anglickém jazyce. Většinou to jsou jednotliví odborníci ze sousedních zemí. Pro specializaci Inovační filozofie byl vybrán partner WOIS Innovation Institut z Coburgu.
  • Výstupem pro studenty, kteří úspěšně absolvují podmínky modulu, získají také vysokoškolský certifikát zmíněné zahraniční instituce.

WOIS

Kontakt

Více informací o procesu přihlášky se dozvíte zde.

Máte – li jakýkoliv dotaz ohledně studia, neváhejte nás kontaktovat:

Michaela Sochorová

Místnost: Rajská budova, 4. patro, č. dveří RB 436A

Telefon:   +420 224 098 542

Email:       michaela.sochorova [at] vse.cz