O MBA studiu

Studium MBA (Master of Business Administration) na FPH VŠE je určeno manažerům, kteří se chtějí zdokonalit ve své práci a posunout se na špičkové pozice, ale i zájemcům z jiných oborů, kteří mají zájem rozšířit své vzdělání o manažerské dovednosti a poznatky z oblasti řízení firmy. Absolventi získají ucelený strategický pohled na řízení společnosti. Studium MBA poskytuje propojení teorie s praxí, součástí studia je také řešení konkrétních problémů z prostředí firmy manažera. Titul MBA poskytuje absolventům vyšší prestižkonkurenceschopnost na trhu práce a znamená také vyšší hodnotu pro firmu, ve které absolventi působí. Studium MBA umožňuje získat nové poznatky z oblasti řízení firmy a navázat významné kontakty s manažery různých oborů.

Fakulta podnikohospodářská získala jako jediná v České republice prestižní mezinárodní akreditaci EQUIS. Tuto akreditaci získávají jen fakulty se špičkovou výukou, vynikajícími akademickými pracovníky, kvalitní vědeckou činností a silným propojením s praxí. Fakulta se tak řadí po bok univerzit, jako jsou HEC Paris, London Business School, Rotterdam School of Management nebo University of St. Gallen. V regionu střední a východní Evropy se stala teprve čtvrtou fakultou, která akreditaci získala.

Program je jako jediný na veřejné vysoké škole v České republice akreditovaný prestižní evropskou akreditační komisí FIBAA (Foundation for International Business Administration Accreditation). Tato mezinárodní akreditace potvrzuje vysokou kvalitu studia v souladu s přísnými mezinárodními požadavky a staví tak výuku MBA na Fakultě podnikohospodářské na úroveň MBA programů v západní Evropě. Program má rovněž českou akreditaci CAMBAS (Česká asociace MBA škol).

Zárukou kvality MBA studia na VŠE je zázemí prestižní instituce, VŠE se pravidelně umisťuje na předních místech v hodnocení Financial Times. VŠE je také hodnocena jako nejlepší manažerská vysoká škola ve východní Evropě.

Kvalitu studia MBA na VŠE potvrzuje také obhajoba třetího místa v prestižním mezinárodním žebříčku Eduniversal pro východní Evropu.

logo-best-masters-2014-2015logo-bestmasters-2015-2016

siegel_progCAMBAS MBA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

Více informací o procesu přihlášky se dozvíte zde.

Máte - li jakýkoliv dotaz ohledně studia, neváhejte nás kontaktovat:

Michaela Sochorová

Místnost: Rajská budova, 4. patro, č. dveří RB 436A

Telefon:   +420 224 098 542

Email:       michaela.sochorova [at] vse.cz

Ing. Markéta Dianová, Ph.D., MBA

Telefon (mobil): +420 605 139 317


Copyright (C) 2000 - 2018 University of Economics in Prague