Termíny

21.9.2018 - 22.9.2018 - Proběhne kurz MBA v ČJ Financial Accounting

Hledat
Pokročilé hledání
Comp&Ben Akademie – specializovaný HR kurz

Související stránky

Comp&Ben Akademie

Specializovaný HR kurz pořádaný ve spolupráci s BD Advisory

Společnosti si začínají čím dál tím více uvědomovat, že jednou z jejich největších nákladových položek jsou mzdové náklady, a v dnešní atmosféře ovlivněné recesí si častěji kladou otázku, zda oblast mezd a odměňování řídí efektivně. Poptávka po „vyučených“ profesionálech, kteří tuto oblast dobře zvládnou, roste.

Projektem Comp&Ben Akademie realizujeme náš dlouho odkládaný záměr přinést do oblasti odměňování seriózní edukativní prvek, který v České republice téměř jistě chybí.

Akademie se zabývá primárně moderními trendy v oblasti odměňování a benefitů, avšak chceme přiblížit také ty nejtěsněji navazující disciplíny a oblasti, jako je například oblast řízení výkonu, mzdového controllingu nebo oblast HRIS.

Výuka je založena na teoretickém základě tak, jak je dnes prezentován světovými autoritami v oboru, ale chceme být především praktičtí. Posluchači by měli mít reálnou představu o praktickém fungování principů v komerční sféře a mohli tak poznatky efektivněji využít pro svou vlastní potřebu.

Otevřený kurz

Comp&Ben Akademie je otevřený kurz nejen pro HR profesionály se zaměřením na oblast odměňování, motivace a řízení výkonu s přesahem do tvorby mzdových rozpočtů a informačních systémů v HR (6. modul).

Modulárnost

Celý program se skládá z 2denních modulů, které lze absolvovat všechny postupně nebo si libovolně vybrat pouze ty, které jsou pro posluchače aktuální. Také lze celý program nelineárně složit z jednotlivých modulů, avšak v čase, který bude posluchači více vyhovovat (např. během 2 let)

Certifikace

Cílem kurzu je naučit posluchače danou problematiku tak, aby na konci celé Akademie mohli být certifikování jako Comp&Ben Manažeři (tj. po úspěšném absolvování všech 6modulů a po absolvování závěrečného přezkoušení).

Praktičnost

Akademie je založena na teoretickém základě tak, jak je dnes prezentován světovými autoritami v oboru, ale chceme být především praktičtí. Posluchači získají reálnou představu o praktickém fungování principů v komerční sféře a mohou tak poznatky efektivněji využít pro svou vlastní potřebu.

Více informací a přesné termíny jsou k dispozici na adrese :

http://www.bdadvisory.eu/cs/edukace/

LETÁK