Katedra Personalistiky ve spolupráci s BD Advisory pořádá prestižní vzdělávací program Comp&Ben Akademie

Katedra Personalistiky ve spolupráci s generálním partnerem fakulty BD Advisory s.r.o. pořádá prestižní vzdělávací programu Comp&Ben Akademie.

Comp&Ben Akademie je prestižní komplexní vzdělávací program v oblasti odměňování, motivace a řízení výkonu, který pod garancí fakulty pořádá partnerská společnost Vysoké školy ekonomické BD Advisory s.r.o. Jedná se o otevřený kurz nejen pro HR profesionály se zaměřením na oblast odměňování, motivace a řízení výkonu s přesahem do tvorby mzdových rozpočtů a informačních systémů v HR (6. modul).

Celý program se skládá z 6 základních dvoudenních modulů, které lze absolvovat postupně anebo si libovolně vybrat pouze ty, které jsou pro posluchače aktuální. Také lze celý program nelineárně složit z jednotlivých modulů dle individuálních preferencí uchazeče (např. v rámci 2 let).

Pro absolventy všech 6 modulů je na konci Akademie připraven zkušební a testovací den, po jehož úspěšném složení budou certifikováni jako Comp&Ben Manažeři.

Témata a termíny nadcházejících modulů:

30. – 31. leden 2020 Modul 1 Strategie odměňování a komplexní mapa oblasti ​​​​​
20. – 21. únor 2020 Modul 2 Zajištění tržní konkurenceschopnosti a interní rovnováhy
19. – 20. březen 2020 Modul 3 Základní mzda a její řízení
23. – 24. duben 2020 Modul 4 Motivační složky a variabilní odměňování. Řízení výkonu
21. – 22. květen 2020 Modul 5 Zaměstnanecké benefity
18. – 19. červen 2020 Modul 6 HR controlling, HR informační systémy, mzdový rozpočet

Kompletní popis programu naleznete zde.

Pro registraci stačí jen vyplnit přihlášku a zaslat na kontaktní osobu BD Advisory uvedenou níže.

Seznam všech kurzů BDA si můžete prohlédnout na tomto odkaze.

V případě jakýchkoli dotazů k tomuto či dalším kurzům, které naše partnerská společnost pořádá, pište či volejte na uvedené kontakty:

Ing. Daniela Piskačová
BD Advisory s.r.o.