7.4.2017 - 8.4.2017 - Proběhne kurz MBA v ČJ Business Evaluation

13.4.2017 - Děkanské volno

Třetí místo programu MBA v prestižním žebříčku

Mezinárodní program MBA byl v žebříčku Eduniversal vyhodnocen i pro 2015-2016 jako třetí nejlepší ve východní Evropě. MBA na ISBM tak obhájilo třetí místo z předchozího hodnocení.

Společnost Eduniversal je globální rankingovou a ratingovou agenturou v oblasti vysokoškolského vzdělávání, která vyhodnocuje 4000 Master a MBA programů v 30 oborech ve 154 zemích světa.

Celý žebříček je k dispozici zde.

MBA program Fakulty podnikohospodářské VŠE je akreditován prestižní mezinárodní akreditací FIBAA (Foundation for International Business Administration Accreditation). Tato mezinárodní akreditace potvrzuje vysokou kvalitu studia v souladu s přísnými mezinárodními požadavky, a staví tak výuku MBA na Fakultě podnikohospodářské na úroveň MBA programů v západní Evropě.