Termíny

-

-

-

Více... »

Hledat
Pokročilé hledání
Reference

Související stránky

„Oceňuji profesionální a zároveň přátelský přístup organizátora, dobře logisticky i organizačně zvládnutý program. Obsah výuky byl pro mě zajímavý a přínosný, nejen proto, že nabídl důkladný vhled do problematiky kvality a přístupu neustálého zlepšování, ale dal mi možnost diskutovat o této problematice s kolegy z různých odvětví, zejména z výroby. Propojil mou praxi obchodního zástupce s pohledem na výrobní procesy, v důsledku čehož jsem získala komplexnější pohled na řízení firmy.“

Mgr. Adriana Macečková Bašovská, Ph.D., LINET GROUP SE

"Chtěla bych velmi poděkovat za výuku od Kaizen Institutu v rámci Managementu Kvality, které jsem absolvovala v minulém roce 2014. Výuková soustředění pro mě byla velkým přínosem. Zvlášť bych chtěla vyzdvihnout modul Controlling, který mi pomohl k profesnímu rozvoji. Tento cyklus přednášek doporučuji, jak členům managementu společností, tak i lidem s odbornou praxí."

Ing. Natalija Maťušenková, PROFIREAL GROUP SE (nadnárodní finanční skupina)

"Studium KAIZENu mi přineslo řadu nových pracovních metod, inspirace i nových kontaktů a přátel. Kaizen je postavený na jiné kultuře a to přináší řadu příležitostí. Ať už se jedná o nástroje pro řízení, plánování nebo třeba zlepšování procesů, tak jsou zde použity principy, které prostě jednoduše fungují. Je to však systém založený na lidech a bude fungovat jen tam, kde je dobrá firemní kultura a kde každý začíná sám u sebe."

Rudolf Rýdl, TRILUX, s.r.o.

"Já jsem vnímal váš kurz Management kvality jako velkou zkušenost kde všude se dají využít získané znalosti a jejich použití ať je to automobilový průmysl,Česká spořitelna nebo AWE výroba koberců. Díky vašemu kurzu si dokážu vytvořit nyní jakýsi odstup z kterého se mi lépe řeší vzniklé problémy a snažím se více do řešení problémů zapojovat naše oddělení kvality,průmyslového inženýrství a samozřejmě výrobu."

Michal Mikyska, MAHLE Behr Mnichovo Hradiště s.r.o.

„Kurz Management kvality doporučuji obecně pro každého manažera výrobní firmy pro kterého by znalost této problematiky měla být samozřejmostí.  Je to však velmi užitečné i pro toho kdo s výrobní firmou jakkoliv spolupracuje, obchoduje nebo si i třeba malou výrobu plánuje založit.  Kurz pod gescí VŠE je zárukou kvalitní výuky.“

 Jiří Plecitý, LINET GROUP SE

"Osobně se mi kurz velice líbil a byl pro mne přínosem. Tím že jsem byla v oblasti zcela nová, bylo i pro mne vše pochopitelné, srozumitelné a podávané pro mne dobrou formou.

Velice jsem oceňovala praktická cvičení, která vždy podobné kurzy osvěží a není nic lepšího, než si věci vyzkoušet na praktických příkladech."

Šárka Gajcová, Teva Czech Industries s.r.o.

"Kurz byl profesionálně zorganizován, zajištěn odbornými lektory s evidentní reálnou praxí a schopností předat své znalosti. Navíc se sešel  velmi kompaktní a spolupracující tým lidí včetně lektorů.

Co se týká splnění očekávání, v mém případě je třeba říct, že využití Kaizen metod není  nejvhodnější pro oblast ve které se pohybuji, nicméně praktické semináře jste mi nahradili jinými, pro mě vhodnějšími semináři z oblasti Compliance a soutěžního práva, takže spokojenost."

Helena Kroneislová, Interní auditorka, Penny Market s.r.o.