3.11.2017 - 4.11.2017 - Proběhne kurz MBA v ČJ HR Management

23.11.2017 - 24.11.2017 - Firemní vzdělávání - kurz BD Advisory

Děkan FPH podepsal smlouvu o spolupráci s prestižní čínskou univerzitou

Děkan Fakulty podnikohospodářské VŠE, prof. Ivan Nový, a děkan China Europe International Business School (CEIBS), Dr. Yuan Ding, podepsali smlouvu o spolupráci. Děkani dojednali konkrétní projekty v oblasti základního i aplikovaného výzkumu a v oblasti výměny akademických pracovníků. Výhledově je zvažována i spolupráce v oblasti exekutivního vzdělávání.

CEIBS vznikla jako společný projekt čínské vlády a Evropské Unie. Jejím strategickým partnerem je European Foundation for Management Development (EFMD). CEIBS je vůbec první čínskou univerzitou, která získala jak akreditaci EQUIS, tak akreditaci AACSB. Její programy exekutivního vzdělávání, MBA a EMBA se umísťují mezi 30 nejlépe hodnocenými programy v rámci žebříčku Financial Times.

FPH je jednou z pěti středoevropských ekonomických fakult, se kterými CEIBS uzavřela smlouvu o spolupráci. Dalšími partnery této spolupráce jsou Kozminski University, Corvinus University of Budapest, University of Ljubljana a University of Latvia.

.